Szukaj
  • Jeden Świat

W zdrowym ciele zdrowy duch

W ostatnią, piękną jesienną sobotę, 19 października 2019, na plaży miejskiej w Dojlidach odbył się Bieg Rodzinny na Orientację w ramach projektu pt.:


Jedzmy zdrowo, żyjmy dłużej”.


Celem projektu jest zachęcanie zarówno małych i dużych, młodych i starszych, do aktywności ruchowych oraz nabywania zdrowych nawyków żywieniowych.

Uczestnicy, rodzice i dzieci oraz koledzy i koleżanki, mieli na swojej drodze mieli do pokonania 5 punktów zręcznościowych: strzelanie z łuku, stoisko chodzenia po linach, przemieszczania się po linie w zwisie, musieli także napisać nazwę „rodzina” alfabetem morsa a także poćwiczyć logiczne myślenie na stoisku snajpera. Zadania na punktach nie były zbyt łatwe do realizacji ale tym bardziej było to mobilizujące. Wszyscy uczestnicy zaliczyli zadania i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Dodatkowe atrakcje integracyjnego pikniku pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” to możliwość poćwiczenia cyrkowych sztuczek oraz brokatowy tatuaż w nagrodę.

Na zakończenie wszyscy zwycięscy udali się na wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek J

Projekt realizowany przez Integrujące Stowarzyszenie JEDEN ŚWIAT im. prof. Zbigniewa Religii, współfinansowany ze środków Miasta Białystok i własnych Stowarzyszenia

0 wyświetlenia

510026345

©2019 by jedenswiat. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now